KONST / Litografier / Färglitografi 9884148
nr 988 4148
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Staffan Hallström (1914-1976), HC-upplaga, stämpelsignerad, motivet: 42x57
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:17:04
8/10 23:08:41
19 okt
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström